Азов вийшов на акцію з лівими гаслами: солідарність, соціальний захист, профспілки, трудовий народ (ФОТО)

“Азов” разом із профспілками пікетує Кабмін проти “тарифного геноциду” і закриття шахт, за виплати зарплат, націоналізацію і т.д. - з чисто "лівою" програмою.

Цивільний корпус “Азов” прийшов на акцію окремою численною колоною. Багато молодих активістів – в однакових одностроях, із прапорами політичної сили.

По шляху проходження від Бесарабської площі колона “Азова” зупинилася біля будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. “Міністр зустрітися з учасниками акції не захотів і втік”, – повідомляє сайт “Азов-прес”.

Також учасники акції поклали квіти біля Будинку профспілок, який згорів під час Революції гідності, та вшанували хвилиною мовчання трагічно загиблого сьогодні журналіста Павла Шеремета.

Під час пікетування Кабінету Міністрів активіст на прізвисько Душман заявив, що “Азов” захищатиме українців завжди і всюди – не лише на фронті, але і в тилу”.

Анонсуючи акцію напередодні, ЦК “Азов” повідомив, що “організовує протестну ходу, солідаризуючись із шахтарями та незалежними профспілками України, реагуючи на чисельні запити шахтарських колективів до діючої влади та громадськості щодо неприпустимості тарифного геноциду українського народу, привласнення природних копалин, родовищ, які є надбанням українського народу та визначені Конституцією України як національна власність, закриття та знищення українських шахт, зниження соціального захисту, доведення до жебрацтва трудового народу”.

Новинарня

азов партії київ протест

Знак гривні
Знак гривні