У Казахстані перестрілка, у Вірменії тримають заручників, у США стріляють по покемонщиках

Очевидці в соціальних мережах повідомляють про стрілянину в районі поліційної дільниці у місті Алмати в Казахстані.

За даними місцевої преси, район Алматинського РУВС оточений, а співробітників сусідніх будівель не випускають із офісів. Влада Казахстану і міста поки не коментує ситуацію.

Тим часом у Вірменії

Група озброєних прихильників вірменського опозиціонера Жирайра Сефиляна вже другий день утримує заручників у будівлі поліції в Єревані.

Група осіб 17 липня захопила будівлю полку поліції Вірменії. В ході захоплення один високопоставлений поліцейський загинув, ще 4 поранено – стан двох з них вкрай важкий.

Ще 6 осіб продовжують перебувати в заручниках, у тому числі і заступник начальника столичної поліції Валерій Осіпян.

Напад вчинила група озброєних прихильників опозиціонера Жирайра Сефиляна.

Як відомо, Жирайр Сефилян був затриманий 20 червня. В ході слідства з'ясувалося, що він з групою осіб запланував за допомогою збройних угруповань захопити будівлі, споруди, засоби телекомунікації, у тому числі телевежу Єревана.

Тим часом у США

У штаті Флорида в США у передмісті Орландо чоловік відкрив вогонь по двох підлітках, які грали у Pokemon Go, прийнявши їх за грабіжників.

Підлітки їздили машиною вночі вулицями міста, коли чоловік помітив їх біля свого будинку. Він підійшов до машини, а коли вона від’їхала, кілька разів вистрілив по ній, вирішивши, що має справу з грабіжниками.

Люди, які грають у цю віртуальну гру, зазвичай відвідують різні місця у пошуках монстрів-покемонів, яких вони фотографують на смартфони.

А тим часом у Нью-Йорку натовп ганявся за покемоном:

За матеріалами різних ЗМІ

маразм казахстан вірменія сша технології інтернет

Знак гривні
Знак гривні