Після сутичок, на Святошині демонтують незаконні МАФи, в т.ч. Roshen (ФОТО)

Вранці 1 липня комунальники продовжують демонтаж незаконних МАФів поблизу метро "Святошин", серед яких і кіоск фабрики президента "Рошен".

Про це у facebook повідомив народний депутат, радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, - передає Правда.Київ

"Триває демонтаж усіх незаконних МАФів на метро "Святошин", мафовики блокували демонтаж і знову перекрили дорогу. Поліція спрацювала ефективно і розблокувала", - написав він.

Білоцерковець додав, що супротив організовує власник незаконного "ринку" біля метро.

"За нашою інформацією, акція частково проплачена, частково змушують працівників МАФів чинити спротив", - написав радник мера.

Як відомо, вночі 24 червня по всьому Києву тракторами і під охороною зносили ринки. За словами підприємців, їх про це не повідомили, тож люди навіть не встигли забрати свій товар – трактори "переміщали" МАФи з товаром. Тоді обурення викликав факт, що всі МАФи навколо знесли, а Рошен не зачепили

Тоді Білоцерковець наголосив, що розбирають лише незаконні МАФи на Святошині, а підприємців про демонтажі попереджали ще у січні. Більше того, зі списками незаконних споруд можна було у січня і можна нині ознайомитися на сайті КП "Київблагоустрій".

Він наголосив, що МАФи, які демонтували 24 червня, є незаконними, контролюються великими мережовиками з числа прокурорів і чиновників і приносять їм дохід у 30 мільйонів гривень на місяць.

За словами Білоцерковця, МАФ "Рошен" також незаконний, але його не демонтували, бо не встигли.

скандал київ будівництво

Знак гривні
Знак гривні