Від сьогодні тепло й гаряча вода удвічі дорожчі (ТАРИФИ)

З 1 липня централізоване гаряче водопостачання та опалення подорожчали удвічі. Це пов'язане зі встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тисячі гривень за тисячу кубометрів.

Відповідні рішення раніше були прийняті Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Як зазначається, вартість 1 куб. м гарячої води залежить від підприємства, що надає дані послуги, а також від наявності електроенергії.

У столиці постачанням гарячої води займаються компанії "Київенерго" і "Євро-реконструкція" (Дарницька ТЕЦ), а тарифи знаходяться на рівні 35-43 гривні за кубометр.

Таким чином, вартість гарячої води від "Київенерго" з липня становитиме 83,1 грн за куб. м з рушникосушкою і 76,71 гривні без рушникосушки. У постачальника "Євро-Реконструкція" тариф буде на рівні 71,83 гривні і 66,37 гривні відповідно.

Докладніше зі структурою тарифів і їх новим розміром у всіх регіонах України можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

Крім того, НКРЕКП з липня майже вдвічі підвищила тарифи на теплопостачання.

Наприклад, вартість 1 Гкал тепла від компанії "Київенерго" для споживачів (за наявності квартирного або будинкового лічильника) збільшується з 657,24 гривні до 1416,96 гривні, а за відсутності приладів обліку вартість опалення одного квадратного метра приміщення обійдеться в 32,97 гривні/місяць порівняно з 16,14 гривні/місяць у минулому опалювальному сезоні.

Послуги "Євро-реконструкції" подорожчають до 1204,18 гривні/Гкал і 31,86 гривні/кв. м на місяць відповідно.

Подібний рівень підвищення тарифів буде і в низці інших міст країни.

УП.Київ

економіка тарифи київ суспільство

Знак гривні
Знак гривні