Ноу-хау: У Львові можна в режимі реального часу стежити за рухом громадського транспорту (ДОДАТОК)

Lviv Transport Tracker – мобільний додаток, завдяки якому можна слідкувати за рухом комунальних автобусів, трамваїв та тролейбусів у режимі реального часу. Він показуватиме обраний користувачем маршрут, зупинки та розташування транспорту.

«Обравши на карті зупинку, можна побачити, за який час той чи інший транспорт туди прибуде. А в меню можна поставити нагадування: наприклад, що за 5 хвилин автобус вже буде на місці, треба виходити з дому», – розповідає про Lviv Transport Tracker його розробник Кирило Пісковець. За його словами, на створення програми він витратив близько 5 місяців, бо займався цим у вільний від роботи час.

Весь комунальний транспорт у Львові оснащений GPS-навігацією, а за його рухом вже тривалий час можна слідкувати з сайту міськради.

Але Кирило Пісковець вирішив максимально поліпшити цей сервіс для користувачів, створивши Lviv Transport Tracker. Невдовзі його розробку підхопило IT-управління Львівської міської ради. Тепер вони спільно з Кирилом тестують додаток, та вже за кілька тижнів обіцяють надати його у відкритий доступ. Спершу для користувачів Android, але вже зараз шукають розробників IOS-версії.

Аби полегшити користування міським транспортом для львів’ян, до програми Lviv Transport Tracker хочуть долучити і приватних перевізників. Тим часом Кирило Пісковець не припиняє роботу над створенням нових функцій та віджетів для програми.

Львів транспорт технології прогрес

Знак гривні
Знак гривні