У школах Києва карантин на невизначений термін. Дитсадки працюють

КМДА, всуперед побутовому значенню слова, називає це не "каратнин", а "запобіжні заходи", оскільки захворюваність на ГРВІ не досягла епідемічного порогу.

Так, відповідно до розпорядження КМДА, яке підписав Київський міський голова Віталій Кличко, особливий режим посилення профілактичних та протиепідемічних заходів введено практично в усіх міських установах.
Зокрема, у позашкільних та загальноосвітніх закладах Києва навчально-виховний процес призупинено з 16 січня 2016 року і до покращення епідемічної ситуації.

Дошкільні навчальні заклади, а також заклади професійно-технічної освіти продовжують працювати в режимі посилення профілактичних заходів.

Зокрема, керівники установ отримали рекомендації щодо особливого режиму утримання приміщень – посиленого прибирання, провітрювання, кварцування тощо. Співробітникам та вихованцям фахівці рекомендують користуватися медичними захисними масками.

Фото іронічне з часів "свинячого" грипу, не лякайтеся передчасно

Також розпорядженням КМДА Віталій Кличко доручив головам районних в м. Києві державних адміністрації та структурним підрозділам КМДА ввести обмеження на проведення масових заходів у закритих приміщеннях, аби уникнути поширення грипу та ГРВІ серед населення.

Деталі на сайті КМДА

«Станом на сьогодні рівень захворюваності серед населення нижчий за епідпоріг більше ніж на 40%. Однак ми фіксуємо зростання показників рівня захворюваності. Так, цього тижня (у порівнянні з минулим) у два рази збільшилася кількість захворілих дітей віком від 10 до 14 років, на 50% зросла захворюваність серед дорослих. Враховуючи таку прогресію на четвер наступного тижня можна було б прогнозувати досягнення епідпорогу. Тоді ми були б змушені вводити жорсткі обмежувальні заходи та оголошувати карантин. Наразі ж, завдяки запобіжним заходам, впровадженим за дорученням мера, ми маємо шанс уникнути розвитку епідемії», – розповів головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

київ медицина суспільство

Знак гривні
Знак гривні