Батьківщина й Ляшко влаштували розбір польотів своїм за підтримку Вілкула у Кривому Розі

"Батьківщина" оголосила про зняття з посади голови Криворізької міської організації партії Ольги Бабенко та розпуск Бюро міської організації.
Про це йдеться у заяві політсили, оприлюдненій у середу ввечері.
Своє рішення у "Батьківщині" пояснили "подіями, що відбуваються в Кривому Розі навколо виборів мера міста", - повідомляє УП.

Вілкула-старшого зі скандалом таки усадили в мерське крісло Кривого Рогу - при цьому місцеві Батьківщина й сила Ляшка підтримали це

"Батьківщина" також ставить питання щодо розпуску фракції партії у міськраді Кривого Рогу та позбавлення членства у партії депутатів, які разом з Опозиційним блоком, "Солідарністю", РПЛ взяли участь у першому засіданні Криворізької міської ради, на якому попри незавершений підрахунок голосів мером було оголошено Юрія Вілкула", - сказано у заяві.

Водночас лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що розпустить міську організацію політсили у Кривому Розі.

"За співпрацю з регіоналами прийняв рішення розпустити міську організацію Радикальної партії в Кривому Розі. Продажні шкури! Катерина Шаповалова з ганьбою звільнена з посади керівника організації. Вимагаю від усіх п'яти осіб, які зрадили виборців, скласти мандати депутатів міської Ради від Радикальної партії", - написав він на Facebook.

вибори-15 ляшко дніпропетровщина скандал

Знак гривні
Знак гривні