Всі українські шкільні підручники за 2015 рік можна безкоштовно скачати (ЛІНК)

Волонтери зібрали найновіші версії підручників та постійно оновлюють базу бібліотеки.


ПІДРУЧНИКИ МОЖНА СКАЧАТИ ТУТ

В інтернеті з’явилася онлайн-бібліотека, де можна скачати шкільні підручники для учнів усіх класів. У підбірці книжки розподілені по класах. Вони відскановані у форматі pdf та скачуються єдиним архівом для кожного класу.

Додамо, що на офіційному сайті Міністерства освіти також є безкоштовна база шкільних підручників для учнів 1-5 класів та платна для учнів 4-7 класів.

Про це пише Урядовий кур’єр

«Разом з волонтерами ми зібрали всі рекомендовані Міносвіти підручники. Тобто, буде не одна книжка з математики чи мови, а декілька. Це зумовлено тим, що у різних школах є різні навчальні програми. Ми ж хотіли зробити універсальну річ для всіх батьків і школярів», – розповів один з координаторів ініціативи Сергій Бендас.

Він розповів, що до створення безкоштовної бібліотеки компанію «Мультимедіа» спонукала постійна проблема з нестачею підручників: щороку у школах не вистачає книг і батьки змушені їх купляти за власний кошт.

Сергій Бендас пояснив, що допомогли зібрати базу підручників погодились волонтери із різних регіонів країни. Буквально за два тижні активісти зібрали всі рекомендовані Міністерством освіти підручники і зараз працюють над постійним оновленням бази.

«Всі мають на право на вільний доступ до освіти. Деякі підручники відскановані у кращій якості, деякі у гіршій. Ми не збираємось брати за це коштів», – сказав координатор проекту.

підручники освіта технології мультимедіа школа

Знак гривні
Знак гривні