Саакашвілі входить у клінч із Коломойським (ВІДЕО)

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що має достатньо доказів причетності олігарха, екс-голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського до контрабанди в Одеському порту.

Про це Саакашвілі заявив в ефірі "ТСН Тиждень" на 1+1 19 липня.

Коментар щодо цього інтерв’ю від відомого соціолога Ірини Бекешкіної:

"Тільки що дивилася на 1+1 інтерв'ю, яке вела Алла Мазур з Саакашвілі. Відчуття жалю... Колись Алла Мазур була (за опитуванням) найбільш популярною телеведучою, та й 1+1 був пристойним телеканалом. А зараз гидко було дивитися, як вона відробляє "темник" від шефа - абсолютно примітивно і зовсім відверто. І хоча б через силу - ні, вона дуже старалася, але куди ж їй проти Міхо? Не розумію, чому відомі заслужені журналісти так курвляться? Ну не звільнили б її, якщо б відмовилася. Втім, можливо за "слухняність" особлива премія?"

Саакашвілі заявляє в інтерв’ю:

"Я готовий представити всі докази... У нашої чесної частини правоохоронців є серйозні докази як відбувається відмивання грошей, як не платяться податки, як відбувається рух на митниці", - заявив Саакашвілі.

За його словами, Коломойський йому "вже надсилав загрози".

Саакашвілі також розповів, що в Грузії за часів його президентства Коломойський уже пропонував хабар членам його команди.

Нагадаємо, журналістка каналу 1+1, що належить Коломойському, спровокувала скандал із замом Саакашвілі - голова ОДА заявив, що журналістку "підіслали", щоб не поставити запитання, а створити ситуацію.

корупція коломойський саакашвілі одещина сбу

Знак гривні
Знак гривні