Росіянка-зам Саакашвілі після скандалу визначилась, із ким воює Україна (ВІДЕО)

Як відомо, Марію Гайдар - росіянку, що стала замом голови Одеської ОДА - звинуватили в тому, що вона відмовилася відповісти, з ким воює Україна.

Марія Гайдар стала говорити про те, що "Україна нікому не чужа", та про "братні народи". Ось як це було:

Пізніше Гайдар сказала, що їй заважало не запитання, а журналістка 1+1.

Гайдар засуджує анексію Криму Росією, а ситуація в Одесі була провокацією. Про це в інтерв'ю ТСН. Тиждень заявив губернатор Одещини Михайло Саакашвілі.

Він також додав, що в понеділок Гайдар дасть розширену прес-конференцію на цю тему.

"Марія Гайдар - а я її більш чітко запитував, про що вона думає і вона, на відміну від багатьох лібералів, (і це вона виклала у Фейсбук) заявила: Україна - жертва, Путін - агресор, Крим – український", - сказав Саакашвілі.

Заступниця голови Одеської області Марія Гайдар в інтерв'ю Телеканалу новин "24" заявила, що Україна воює з Росією.

Політик вважає це фактом.

Там є російські військові, вони там гинуть. Там є військова техніка. Мирні переговори про відвід озброєння. Це факт, що йде війна, де гинуть люди і є біженці, — сказала Гайдар.

Крім того, вона звинуватила у всіх подіях, що відбуваються в Україні, російську владу. Гайдар впевнена, що Росія відправляє в Україну політтехнологів і військових.

Голова ОДА підтвердив, що бачив скандальний сюжет за участю Гайдар, де вона не відповіла на запитання журналіста, але вважає, що цей кореспондент "був надісланий з Києва не для того, щоб отримати відповіді на питання, а отримати ситуацію, і отримав ситуацію".

На думку Саакашвілі, таке призначення є, в тому числі, "ударом по Путіну - донька з такої династії виявилася на боці ворога", що підтверджує люта критика з боку влади Росії на адресу Гайдар.

Гайдар в ефірі Телеканалу новин "24" розповіла, як отримала посаду, чим займатиметься в Одесі і з ким воює Україна.

Чи вважаєте ви себе зрадником Росії?

— Я вважаю, що я не зрадник Батьківщини. Я народилась в Росії, працювала там, у мене всі покоління родини жили у Росії. Дії Росії щодо України я вважаю категорично не правильними, тому я хочу бути тут і працювати тут. Щоб перемогти, Україна має досягти успіху.

Чому Саакашвілі обрав вас?

— Ми раніше не були знайомі з Саакашвілі. Йому мене порекомендували спільні знайомі. Я приїхала, поспілкувалась з командою, з Міхеїлом і він мені зробив пропозицію.

Чим займатиметеся в Одеській області?

— Соціальною сферою. Дуже гостра ситуація з біженцями, особливо з інвалідами. Їх розмістили в санаторіях, вони там живуть і весь час їм обіцяли щось зробити, а результату нема. Треба вирішити їх проблеми, як вони житимуть, в які школи чи садочки ходитимуть їх діти. Зараз займаємось приймальною, щоб можна було працювати з людьми. Хочемо зробити громадську приймальню нового зразка. Плануємо отримати допомогу від міжнародних програм, гранти на якісь проекти.

Чому ви не відповіли на питання журналіста "З ким воює Україна?"

— Я не змогла відповісти на питання "з ким воює Україна?", тому що мені заважала журналістка, яка задала це питання. У мене були важливі розмови, а вона заважала.

скандал гайдар росія одещина війна

Знак гривні
Знак гривні