Затриманих спецназівців ГРУ з Тольятті заднім числом записали в ополчення ЛНР (ФОТО)

Росія відхрестилася від полонених ГРУ-шників. Інформаційний ресурс луганських сепаратистів виклав у мережу документи Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, які були взяті в полон українськими військовими в суботу.

Впійманий спецназівець із ГРУ розповів, як воював на Донбасі (ВІДЕО)

Сайт посилається на одного з ватажків так званої народної міліції ЛНР Сергія Козлова, - пише Лівий Берег.

"Вчора близько 13:00, перейшовши лінію розмежування, річку Сіверський Донець, в районі на схід від населеного пункту Щастя диверсійно-розвідувальна група супротивника вчинила напад на спостережний пост окремого розвідувального батальйону Народної міліції. В ході бою, що зав'язався, двоє наших військовослужбовців - Єрофєєв Євген Володимирович і Александров Олександр Анатолійович - були поранені і були взяті українськими диверсантами в полон. Припускаємо, що з метою подальших провокацій вони будуть піддані тортурам ", - розповів він.

Це ж повідомлення передрукував головний пропагандистський ресурс Росії "РИА Новости". Таким чином Росія фактично відмовилася визнавати Єфремова та Александрова своїми військовими.

Нагадаємо, що Александров (Алекс) і Єрофєєв (Дельфін) перед затриманням убили українського військового Вадима Пугачова і поранили співробітника СБУ.

луганщина тероризм кримінал росія

Знак гривні
Знак гривні