Шило на мило. В Укртанснафту призначили людину Жванії-Мартиненка

Новий керівник "Укртранснафти" Сергій Сукало з 9 квітня 2015 року приступив до тимчасового виконання обов'язків голови правління ПАТ "Укртранснафта". Про це йдеться у наказі "Укртранснафти" копію якого має Економічна правда.

"Відповідно до протоколу засідання Наглядової ради ПАТ "Укртранснафта" від 8 квітня 2015 року приступаю до тимчасового виконання обов'язків голови правління ПАТ "Укртранснафта", з 9 квітня 2015 року по 10 серпня 2015 року з оплатою праці згідно чинного законодавства України", - йдеться у наказі.

Як відомо, у середу наглядова рада "Укртранснафти" призначила Сукала т. в. о. керівника цієї компанії на чотири місяці.

Після призначення Коломойський почав видзвонювати президента і прем'єра, які начебто дали вказівку керівництву Міненерго та "Нафтогазу" зупинити це призначення. Сукало навіть написав заяву про відмову від вступу на посаду і призначив брифінг в "Українському кризовому медіа-центрі".
Проте згодом брифінг скасували, а заяву Сукала так і не пустили в хід.

Раніше Сукало працював в компанії "Бринкфорд" (2002-2005 та 2006-2007 роки), яку контролювали екс-депутат Давид Жванія та депутат від НФ Микола Мартиненко. Крім того Сукало був членом наглядової ради "Діамантбанку" (2002-2005), який обслуговує інтереси Жванії-Мартиненка.
У 2007-2010 роках Сукало був віце-президентом "KDD Group N.V.", яка належить братам Олександру та В'ячеславу Константиновським (депутат від НФ) та Віктору Тополову (екс-депутат від НУНС).
Також Сукало був членом правління Луганського патронного заводу, - пише Українська правда

Мартиненко керував виборчим штабом Народного фронту і є ключовою фігурою у фінансуванні партії. Депутат Сергій Лещенко повідомляв, що у Швейцарії розслідують відмивання коштів з боку Мартиненка.

олігархи корупція нафта укртранснафта енергетика

Знак гривні
Знак гривні