У Львові пройде страйк пасажирів проти маршруток

Одноденний пасажирський страйк планують у Львові. Ігнорувати маршрутки львів’ян закликають у середу, 15 квітня.

Відповідну інформацію оприлюднили за сторінці ініціативи в мережі Facebook, - повідомляє Твоє місто.

«Перевізники вже неодноразово підвищують вартість проїзду і мотивують це тим, що потрібно ремонтувати маршрутки, але ми бачимо на вулицях автобуси, в яких відлітають колеса, брудно і немає навіть поручнів. Кажуть, що якість послуг покращиться, але ми й далі їздимо в переповнених маршрутках, водії хамлять пасажирам і курять за кермом. Нас просто тримають за бидло, вважаючи, що у нас немає альтернативи. Львів’янам потрібно згуртуватися і дати адекватну відповідь цим маніпуляціям», – зазначається на сторінці події.
Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv ініціатор страйку Петро Волинський, зараз важливо показати, що на пасажирів слід зважати.
«Не можна влаштовувати такої вакханалії з вартістю проїзду. Ми вимагаємо в першу чергу справедливої ціни. Перевізники постійно апелюють до вартості пального та запчастин, проте ніхто не знає, якими є насправді їхні прибутки», – сказав він.
Цю проблему міг би вирішити електронний квиток, в такому випадку будь-яке підвищення вартості проїзду можна було б обґрунтувати конкретними цифрами, додав Волинський.
За словами активіста, його ініціативу вже підтримав ряд громадських організацій. Проте наскільки масовим буде страйк, поки що прогнозувати не береться. Каже, це залежить від багатьох факторів, у тому числі значним чином від погоди.
Наразі така акція запланована як одноденна, надалі все залежатиме від обставин, додав Петро Волинський.
Як повідомлялося раніше, у четвер, 2 квітня, у Львові мали відбутися громадські слухання щодо коригування тарифу на проїзд у міському автобусному транспорті. Однак вони були перервані через сутичку між одним із пільговиків та представником перевізників.

транспорт львівщина

Знак гривні
Знак гривні