Янукович підписав закони. Відтепер у нас немає президента.

Віктор Янукович підписав п'ять законів, ухвалених Верховною Радою в четвер, 16 грудня.

Про це ZN.UA повідомило джерело в патронатної службі "президента".
Офіційної інформації про це на сайті "глави держави" поки немає.

Йдеться про закон "Про внесення змін до закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" (автори - регіонали Володимир Олійник і Вадим Колесніченко).

Крім того, згідно з інформацією, підписаний закон про зміни до регламенту Верховної Ради (щодо спрощення процедури зняття недоторканності з депутатів) і закон "Про відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі".

Також, за інформацією джерела, підписаний закон щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів і закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо заочного кримінального провадження.

Разом з тим, як повідомило ZN.UA високопоставлене джерело в Партії регіонів, "95 % депутатів з фракції самі не знали, за що вони голосують".

Тому ж невеликій кількості членів фракції, які запитували голови Ради Володимира Рибака про доцільність їхнього голосування, спікер відповів, що на прийнятті цих законів наполягав "президент" при особистій зустрічі.

***

Після сфальшованого голосування та законів, спрямованих на репресії проти власного народу, обмеження свобод, заборону на будь який контроль за діями чиновників, після знищення права на незалежну думку, ми вважаємо що підпис так званого "президента" означає лише одно - в Україні немає законнообраного президента, а є узурпатор, що разом із колом спільників намагається вчинити державний переворот. Правом та обов'язком будь якого вільного громадянина є спротив такому розвитку подій усіма доступними способами.

Знак гривні
Знак гривні