Дочка генерала Ватутіна, який завалив Дніпро трупами українців, боїться їздити в Україну й не проти перенести могилу батька в Москву (ВІДЕО)

До 70-ої річниці взяття Києва радянськими військами до столиці прибула дочка генерала Ватутіна. Досі вона боялася їхати в Україну з Чехії, де проживає. Й досі боїться навідатись у Львів, адже там, за її словами, живуть «бандерівці», які смертельно поранили її батька.

Цьогоріч пенсіонерка на запрошення київської влади таки наважилася відвідати столицю України, йдеться в сюжеті ТСН. Місто, яке її батько "визволяв" шалено великою ціною – кидаючи беззбройних людей під танки та кулі. Крім цього, є ще одна причина, через яку вона не хотіла їхати в Україну. Бо підстрелили Ватутіна солдати УПА, а "червоні" медики не допомогли йому після цього від зараження крові. "З "бандерівцями" я не хочу зустрічатися. Бо хто його поранив? "Бандерівці" поранили", - розповідає дочка Ватутіна.

"Він кидав сотні людей беззбройним під німецькі танки. Особливо на території України. І тільки завдяки гарматному м'ясу такі генерали, як Ватутін, вигравали битви. Це велика трагедія народу. В ці дні треба згадати всіх тих, хто не переплив Дніпро і не зміг повернутись до своєї родини", - переконаний історик Володимир Сергійчук.

Але донька Ватутіна не розуміє, за що можна засуджувати її батька. Вона навіть готова перенести його залишки в Москву та перепоховати їх там. Починаючи з 2004 року вона досі боїться, що з пам'ятником її батька що-небудь зроблять.

Кабмін "дозволив" Київській міській державній адміністрації зробити 6 листопада вихідним для масштабної пропагандистської акції Партії Регіонів під кодовою назвою "70-та річниця визволення столиці від фашистських загарбників".

війна київ історія абзац

Знак гривні
Знак гривні