Ще троє регіоналів, які активно лобіювали інтереси УПЦ МП, отримали церковні нагороди

Народні депутати фракції Партії регіонів Ганна Герман, Юрій Мірошниченко та Андрій Деркач отримали ордени від Блаженнішого Володимира.

Ганна Герман нагороджена за заслуги перед Українською Православною Церквою, а орденом «1025 років Хрещення Русі» нагороджені народні депутати Андрій Деркач і Юрій Мірошниченко, повідомляють «Коментарі».

Представник президента у Верховній раді Ігор Мірошниченко є прихожанином УПЦ МП і одним із основних представників інтересів даної церкви в парламенті. Зокрема, саме його називають головним лобістом апетитів самопроголошеного Десятинного монастиря Московського патріархату, що претендує на заповідні фундаменти Десятинної церкви і не приховує намірів побудувати там новий храм.

Крім того, у квітні нинішнього року, напередодні розрекламованого святкування 1025-річчя Хрещення Русі, саме Ігор Мірошниченко та Ганна Герман закликали ВР трохи переписати історію і скасувати Заяву Президії ВР від 15 червня 1992 року № 2446- XII (відносно Собору Української православної церкви у Харкові).

партія регіонів УПЦ МП Церква політика

Знак гривні
Знак гривні