Маски геть! Колесніченко пропонує штрафувавти мітингувальників, котрі закривають свої обличчя

Народний депутат фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко запропонував законопроект про штрафування учасників політичних та громадських акцій, які приховують свої обличчя під масками. При цьому він зауважив, що поява його законопроекту начебто не пов'язана з нинішніми акціями протестів і штурмами районних відділень міліції у різних регіонах країни.

"Суть законопроекту дуже проста - якщо людина хоче висловлювати свій протест і хоче це робити у законному порядку, їй немає необхідності ховати своє обличчя. Якщо ж вона приходить у масці на такі заходи, значить, вона свідомо готує провокації і свідомо переконана, що він порушує закон", - розповів Колесніченко про свій законопроект, що пропонує посилити заходи протидії екстремістської діяльності.

"Таким чином, вона провокує масові заворушення, провокує законослухняних громадян на порушення закону і при цьому заздалегідь знає, що сховається від відповідальності", - сказав депутат.

Він додав, що загальновідомо і про існування певних груп людей, які займаються провокаціями під час масових акцій за певну плату.

"Люди, які приховують свої обличчя під час масових акцій, повинні затримуватися і штрафуватися в установленому законом порядку за порушення порядку проведення масових заходів", - пояснив депутат суть своєї законодавчої ініціативи.

Колесніченко зазначив, що пропонує штрафувати поки таких учасників акцій, але не виключив посилення заходів покарання в разі повторення таких дій учасниками акцій протесту.

За його словами, поява законопроекту не пов'язана з нинішніми акціями протестів і штурмами районних відділень міліції в різних регіонах країни. Депутат зазначив, що цей законопроект був зареєстрований ним ще три роки тому, і тепер він лише перереєстрував документ у парламенті нового скликання.

Джерело: Zn.ua.

законопроект протест

Знак гривні
Знак гривні