Янукович перейшов Рубікон – він підписав «мовний закон»

Президент України зробив ставки: він ризикнув єдністю країни заради підтримки своєї партії її питомим електоратом.

Офіційний Інтернет-сайт голови держави щойно повідомив (цитуємо):

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №5029-VI «Про засади державної мовної політики». Також Глава держави доручив Кабінету Міністрів утворити робочу групу із залученням громадськості, відомих діячів освіти, науки та мистецтв, провідних фахівців із мовних питань для розробки та внесення системних пропозицій з удосконалення законодавства щодо порядку застосування мов в Україні.

Як йдеться в дорученні, метою діяльності створюваної робочої групи є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території держави, гарантування вільного розвитку, використання і захисту всіх рідних мов громадян України, виконання зобов'язань, взятих за міжнародними договорами з цих питань, та подальше впровадження європейських стандартів у цій сфері.

У дорученні Президента також йдеться про необхідність забезпечити невідкладне розроблення із залученням зазначеної робочої групи та затвердження Державної програми всебічного розвитку і функціонування української мови, бла бла бла.

Нагадаємо, наша відповідь на підписаний закон: http://texty.org.ua/pg/news/devrand/read/36575

мова влада закон абзац

Знак гривні
Знак гривні