Лікарі змусили регіоналку-русофілку Бондаренко заговорити українською

8 липня в Рівненській обласній клінічній лікарні під час зустрічі з трудовим колективом медики не дозволили народному депутату від Партії регіонів Олені Бондаренко виступати російською.

Колишній головний лікар цього медичного закладу, заслужений лікар України Мирослав Семанів від імені колективу попросив її спілкуватися державною мовою.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на прес-службу обласної організації УНП.

Народний депутат України Олена Бондаренко на початку зустрічі привіталася з колективом і попросила дозволу проводити зустріч на рідній їй російській мові. На це прохання оперативно зреагував колишній головний лікар обласної клінічної лікарні Мирослав Семанів.

Він сидів у першому ряді й підняв руку.

"Шановна пані народний депутат України Бондаренко! Ми всі знаємо вас як ярого захисника відмираючих регіональних мов – гагаузької, мадярської, румунської і особливо російської. У нашому регіоні більшість населення послуговується українською мовою, яка не відмирає. Тому просимо вас як державного службовця першого рангу користуватися державною мовою", - сказав "регіоналці" медик.

Зал підтримав Семаніва оплесками.

"Проте довго пані Бондаренко не витримала – лише годину, після чого вибачилась і продовжила розмову все-таки російською. Однак позиція медиків, яку озвучив Мирослав Семанів заслуговує шани й схвалення. Адже Олена Бондаренко є державним службовцем і має відповідно під час роботи розмовляти державною мовою – українською", - каже прес-секретар обласної організації УНП Олександр Джигирей.

мова спротив

Знак гривні
Знак гривні