Зелені поменшає. Забудовникам тепер можна вирубувати дерева без дозволу влади

Кабінет міністрів спростив офіційну процедуру знесення зелених насаджень. Тепер забудовникам не потрібно отримувати ордер на вирубку у місцевих органів влади. Досить просто повідомити про початок робіт архітектурно-будівельну інспекцію.

Досі прибирати дерева забудовник міг тільки після рішення місцевої влади про землевідведення, і отримавши ордер виконкому на вирубку. Тепер же Кабмін значно спростив цю процедуру, повідомляє ТСН.

"Став відсутнім ордер на видалення зелених насаджень для забудовника. Орган місцевого самоврядування, коли виділяв земельну ділянку, вже розумів, що з зеленими насадженнями буде відбуватись якась зміна. Зараз забудовнику - щоб вирубати дерева, - досить повідомити про початок будівництва архітектурно-будівельну інспекцію", - розповів директор департаменту Мінрегіонбуду Олександр Ігнатенко.

У столиці, впевнений голова громадської організації "Збережемо старий Киїів" Ігор Луценко, зелені тепер неабияк поменшає.

Зі свого боку в Мінрегіонбуді переконують, що забудовники, як і раніше, зобов'язані сплачувати до бюджету компенсацію за зрізані дерева. Проте на яку суму вони поповнили казну торік - так і не змогли пригадати.

місто будівництво влада

Знак гривні
Знак гривні