Білий Дім офіційно заявив - чужопланетників не існує

Адміністрація Барака Обами опублікувала офіційну заяву про інопланетян. Автором документа, який з'явився на сайті Білого Дому 7 листопада, став Філ Ларсон, співробітник Управління президентської адміністрації з питань науки і техніки. Він заявив, що уряд США не має інформації про існування розумного життя за межами Землі і про контакти з позаземними цивілізаціями.

Також, за словами Ларсона, немає ніяких підстав припускати, що будь-які свідчення існування інопланетян приховують від суспільства. У той же час, представник Білого дому уточнив, що багато вчених вважають, що з точки зору статистики ймовірність існування іншої форми розумного життя на безмежних просторах Всесвіту дуже висока.

Заява Білого дому стала відповіддю на запит, спрямований через спеціальний розділ на сайті. Представники адміністрації зобов'язані протягом 30 днів відповідати на петиції населення, якщо під запитом зібрано понад п'ять тисяч підписів. Згодом цей поріг був підвищений до 25 тисяч підписів.

Як повідомляє Associated Press, запитати у влади про інопланетян захотіли більше 17 тисяч чоловік. Петицію з вимогою легалізації марихуани підписали більше 100 тисяч чоловік. У відповіді Білого дому говорилося, що куріння марихуани викликає звикання і веде до захворювань дихальних шляхів, так що про її легалізацію на федеральному рівні мови не йде.

сша космос

Знак гривні
Знак гривні