Противникам КАТу підкидають наркотики

Одному з організаторів підприємницьких акції протесту проти Податкового кодексу в Хмельницькому Тетяні Ковалевській підкинули наркотики.

Про це заявила депутат від НУНС Ксенія Ляпіна, повідомляє прес-служба "За Україну!".

За її словами, організатора акції затримали у четвер в другій половині дня і по даний час утримують у відділку міліції.

Ляпіна зазначила, що МВС не дає можливості адвокатам Ковалевської ознайомитися з матеріалами, на підставі яких її було затримано. Також не повідомляється про порушення кримінальної справи.

"Влада своєрідно помітила підприємницькі акції. Зараз розпочинається процес переслідування протестуючих. З одного боку арештовують активістів, звинувачуючи їх в порушені громадського порядку", - сказала вона.

"З іншого боку, чудово розуміючи, де джерело організації цієї акції, до однієї з активісток штабу протестуючих в Хмельницьку підкинули наркотики", - додала Ляпіна.

"Ми повертаємося в 90-ті роки - коли людину нема за що "взяти", то робляться такі речі", - зазначила вона.

Ляпіна повідомила, що підприємців зараз звинувачують в тому, що нібито штаб займається наркоторгівлею, а не організацією акцій.

"Це робиться для того, щоб налякати їх і розбити їхню роботу, щоб вони не могли більше координувати діяльність тисяч підприємців", - переконана вона.

Ляпіна заявила, що партія "За Україну!" направить з цього приводу запити з вимогою не допущення фальсифікації справи, буде всіляко захищати підприємців і надавати їм юридичну допомогу.

Українська правда

Тим часом, місцеві підприємці організували масовий пікет міліції та прокуратури, з вимогами звільнити Тетяну Ковалевську . В таких випадках найголовніше - це підтримка та солідарність товаришів.

Ще один метод - впливати на міліціянтів та прокуратру через дітей, родичів та близьких, змушувати їх відчувати психологічний дискомфорт щоденно і там, де лише вони з"являються. Гарний опис методу: http://ad.vu/5vkm

протести ковалевська КАТ

Знак гривні
Знак гривні