Атака РФ на Одещину: троє постраждалих, знищено будинок директора зоопарку (ФОТО)
У ніч на 16 травня російські війська атакували Одеську область ударними дронами. Внаслідок ворожої атаки знищені будинки та авто, троє людей постраждали.

Як повідомляє ДСНС, внаслідок атаки зруйновано приватні житлові будинки, господарчі споруди, гараж з трьома автомобілями. Виникли пожежі, які вже ліквідували.
За попередньою інформацією, постраждало три людини, яких було госпіталізовано.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер уточнив, що вночі росіяни ударили по Одеському та Білгород-Дністровському районам.
За його словами, один чоловік після отримання медичної допомоги продовжує лікування амбулаторно, ще один поранений перебуває у стані середньої тяжкості, постраждала жінка — у вкрай тяжкому стані.
Читайте також: По яких областях найбільше прилітає ракет і «Шахедів»

Крім того, відомо, що російський дрон знищив будинок директора Одеського зоопарку у селищі Овідіополь під Одесою. Чоловік не постраждав, але його домашні улюбленці опинилися у небезпеці — деякі загубилися під час вибуху.