Співачка Ірина Федишин купила 60 авто для ЗСУ після туру США і Канадою (ФОТО)

Львівська співачка Ірина Федишин під час благодійного туру США і Канадою, який тривав у травні та червні, зібрала 300 тис. доларів (понад 12 млн грн) та придбала 60 автомобілів для військових.

Скриншот з відео
Скриншот з відео

Про це співачка повідомила на своїй фейсбук-сторінці та опублікувала відео з автомобілями.

"60 автівок для ЗСУ — це результат туру Америкою та Канадою Позаду залишилися 26 концертів, які відбулися у різних куточках Америки та Канади, відстанню у тисячі кілометрів, які ми долали автівками та 16-ма літаками", — написала Федишин.

У коментарі Zahid.net співачка розповіла, що більшість придбаних автомобілів вже розподілили та передають військовим. Допомогу отримають 80-та ОДШБр, 121 бригада ТрО, 24-та ОМБр, 3-тя окрема штурмова бригада, полк НГУ «Азов» тощо.

«На наші концерти переважно приходили, звісно, українці, діаспора, але були й американці, які навіть лоти купували. Вони казали, що не розуміють української, але їм сподобалася наша атмосфера, наші пісні. На кожному концерті ми проводили благодійні аукціони, то два місяці ретельно готувалися.

Ми з чоловіком постійно думали, як зацікавити людей. Коли я перед тим передавала хлопцям машини, то мені передавали гільзи. І як востаннє була на Сході, то мала можливість ті гільзи привезти. Їх важко транспортувати, це латунь. Їх у Львові обробили, оздобили візерунками», – розповіла співачка.

Також як лоти Ірина Федишин використовувала картини українських художників та прапори з підписом Валерія Залужного. На одному з концертів за два прапори глядачі віддали 16 тис. доларів.

«Я і Віталій [Віталій Човник, чоловік і менеджер співачки] спали практично по чотири години, щоб все встигнути. Хотілося якнайбільше об'їздити й не дуже довго залишатися, бо в США дороге проживання й ми намагалися оптимізувати витрати», – сказала Ірина Федишин.

волонтери благодійність федишин авто для зсу

Знак гривні
Знак гривні