Атака "шахедів" на Київ: є руйнування, ведучий телемарафону втратив квартиру (ФОТО)
Російські війська у ніч на 22 грудня атакували Україну 28 "шахедами", які запустили з трьох сторін (Курськ, Приморсько-Ахтарськ – РФ, Чауда – Крим). Сили ППО збили 24 ударних безпілотники.
Під час атаки в ніч на 22 грудня є влучання в інфраструктурний об'єкт у Миколаївській області, а уламками дронів пошкоджено зерносховище на Одещині та будинки в Києві й Київській області.
Найбільших руйнувань зазнав Київ. У столиці внаслідок ворожої атаки частково зруйновано два житлових будинки: багатоповерхівку в Соломʼянському районі й приватний недобудований будинок у Дарницькому районі, двоє людей постраждали. В Голосіївському районі впав уламок дрона.
![Фото: ДСНС](/media/images/413005288_768329005334991_8754504424675241856_n.original.jpg)
![Фото: ДСНС](/media/images/412888112_768328998668325_5221236447330020727_n.original.jpg)
За словами начальника КМВА Сергія Попка, це був третій наліт безпілотників на столицю протягом останніх шести днів.
Він зазначив, що росіяни хотіли вразити інфраструктуру та житлові будинки.
У Солом'янському районі один із дронів влучив в багатоповерховий житловий будинок, виникла пожежа на верхніх поверхах, у трьох квартирах частково зруйновані стіни, ще у трьох вибиті вікна.
На верхніх поверхах постраждалої багатоповерхівки у Солом'янському районі була квартира журналіста ICTV, ведучого національного телемарафону Андрія Ковальського. За його словами, він та його родина не постраждали.
![Фото з фейсбук-сторінки Андрія Ковальського](/media/images/412820499_6917990404920819_9163465889805526689_.original.jpg)
![Фото з фейсбук-сторінки Андрія Ковальського](/media/images/412721602_6917990398254153_5523759927934045906_.original.jpg)
![Фото з фейсбук-сторінки Андрія Ковальського](/media/images/412854706_6917990408254152_3035296306772091090_.original.jpg)
![Фото з фейсбук-сторінки Тетяни Хитрик](/media/images/412737380_7115683818510733_8031504089437377526_.original.jpg)
Дружина Ковальського Тетяна Хитрик у соцмережі написала, що "квартири тепер немає". "Вижили – і це головне... Боже, дякую за життя, дякую, що ми і діти вижили в пеклі. В самому пеклі… що не згоріли живцем під завалами, що змогли потушити полумʼя, що змогли… змогли. Дякую!" – поділилася вона.