Найпростіший спосіб боротьби з дронами: бельгійські військові використовують дробовик

Бійці підрозділів бельгійських ВПС для захисту авіабаз від дронів використовують відому італійську напівавтоматичну рушницю Benelli M4 Super 90 12-го калібру.

Про це пише Фокус.

Бійці підрозділів бельгійських ВПС вирішили не ускладнювати механізми боротьби з безпілотниками, а вдатися до фактично очевидного рішення. Так співробітники служби безпеки вирішили використовувати як зброю для ураження БПЛА дробовик 12 калібру Benelli M4 Super 90, повідомляють оглядачі Defensa.

Автори матеріалу послалися на пост у соцмережах, де бельгійські військові вправляються в прийомах "авіаційної безпеки", використовуючи напівавтоматичну рушницю Benelli. Таке рішення, ідеться в пості, викликане "підвищеною важливістю боротьби з повітряними загрозами", яким є безпілотні апарати.

Крім того, військові підрозділи, наслідуючи персонажів популярного фільму "Мисливці за привидами", зробили собі нашивки з відомою емблемою, але адаптовані до нинішньої ролі DroneBusters.

Джерело фото: Фокус
Джерело фото: Фокус

Ті БПЛА, що використовуються в тренуваннях, є мікро- або мініапаратами. Оглядачі зазначають, що дробовик може легко впоратися саме з такими дронами, а ефективність ураження становить приблизно 50 м — дальність польоту рушничних боєприпасів.

Відома італійська напівавтоматична рушниця Benelli M4 Super 90 12-го калібру стала зброєю, обраною для підготовки перших інструкторів для формування команд із захисту від зростаючої присутності безпілотних літальних апаратів навколо військових баз.

Ця зброя, призначена для військових і поліцейських, має напівавтоматичний режим використання з опцією одиничної стрільби, можливість використання набоїв калібру 12×70 мм і 12×76 мм. Рушниця має телескопічне ложе і напрямні для встановлення аксесуарів, а також велику місткість завдяки трубчастому магазину на сім патронів.

Цю зброю зазвичай використовують цивільні та військові поліцейські підрозділи для штурму, відкриття дверей або боротьби із заворушеннями, і ключовим елементом цієї універсальності є використання різних типів патронів залежно від виконуваного завдання.

антидрони бельгія рушниця протидія дронам

Знак гривні
Знак гривні