Фото дня. Воїн-"едельвейс" з трембітою на донецькому фронті
10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» опублікувала фотографії й історію свого бійця Богдана.
Богдан родом із Прикарпаття, зараз він боронить Україну на донецькому напрямку.
Якось друзі подарували Богдану трембіту як незвичний сувенір, однак це переросло у справжнє захоплення. Богдан постійно читає про цей інструмент, дивиться ролики на ютубі, а у вільний час – практикується.
"На світанку він виїжджає подалі від людей, та пронизує землю та повітря Донеччини потужними звуками, що наче викарбувані в нас в генетичному коді.
"Вдома Богдана чекає маленька донечка Настя. Вона подарувала йому оберіг у вигляді іграшкової собачки, яку Богдан завжди носить на своєму “броніку”. У Насті вдома є така сама іграшка. Тому вони домовились з дочкою, що як Богдан повернеться додому – вони поміняються іграшками", – розповіли "Едельвейси".
![380595130_698003079013684_5230456701309032058_n](/media/images/380595130_698003079013684_5230456701309032058_n.original.jpg)
![380638181_698002869013705_7304775277594222374_n](/media/images/380638181_698002869013705_7304775277594222374_n.original.jpg)
![380639661_698002855680373_2961508709264268968_n](/media/images/380639661_698002855680373_2961508709264268968_n.original.jpg)
![380595364_698002995680359_7611387313672783542_n](/media/images/380595364_698002995680359_7611387313672783542_n.original.jpg)
![Усі фото: 10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс»](/media/images/380599256_698002982347027_8224338317690842373_n.original.jpg)