Херсонці згуртувалися й з гідністю та відвагою переживають лихо (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Одразу після підриву росіянами Каховської ГЕС у Херсоні відчувалася атмосфера паніки, але невдовзі люди оговталися, згуртувалися і почали активно допомагати одне одному.
Про це пише херсонське видання Міст.
"Вулицями ходять не люди – а човни, на яких рятувальники в підтоплених місцях шукають людей, що не встигли чи відмовилися евакуюватися.
Люди сподівалися пересидіти вдома, проте вночі стрімко почався підйом води – і деяким довелося вибігати надвір. Залишили речі, хтось – домашніх тварин.
Всі стоять на новоствореному березі. Сусіди, що вище зони підтоплення, принесли їм сніданок, воду, пропонують одяг та теплі речі", – пише видання.
![img_5415-—-velike-1.jpeg](/media/images/img_5415--velike-1.width-1000.jpg)
![img_5317-—-velike.jpeg](/media/images/img_5317--velike.width-1000.jpg)
![img_5331-—-velike.jpeg](/media/images/img_5331--velike.width-1000.jpg)
Усі фото: "Міст"
"Міст" пише, що у місто з самого світанку прибувають ті, хто хоче допомогти. Пропонують найрізноманітнішу допомогу. Приносять їжу тваринками, що встигли вискочити з водойми. Гукають, кличуть, сподіваючись докричатися до людей, що могли залишитися та потребувати допомоги. На місце прибувають волонтери рятувати тварин.
![photo_2023-06-07_09-20-53.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_09-20-53.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_09-20-54.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_09-20-54.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_09-20-56 (2).jpg](/media/images/photo_2023-06-07_09-20-56_2.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_09-20-56.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_09-20-56.width-1000.jpg)
Усі фото: "Міст"
Херсонське видання зазначає, що вода продовжує прибувати. Під затопленнями у дворах – авто, їх не встигли вивезти. Люди спостерігають, як будинки йдуть під воду. Сподіваються, що темп сповільниться.
"Але я не думаю вже про майно, хоч на дні – будинок і машина. За людей страшно", – коментує літня херсонка. Йти нікуди не хоче, хоч і розуміє, що вода не зійде швидко.
Херсон у воді. Проте херсонці хоробро та достойно переживають екологічну катастрофу, спричинену руйнуванням Каховської ГЕС, підсумовує "Міст".
![photo_2023-06-07_06-44-31.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_06-44-31.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_06-44-32 (2).jpg](/media/images/photo_2023-06-07_06-44-32_2.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_11-11-42.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_11-11-42.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_11-11-45.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_11-11-45.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_11-11-47.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_11-11-47.width-1000.jpg)
![photo_2023-06-07_06-44-32.jpg](/media/images/photo_2023-06-07_06-44-32.width-1000.jpg)
Усі фото: ДСНС