Віртуальна сповідальня. Українці діляться своїми секретами під час війни для групового артпроєкту
Українська художниця у своєму інстаграм-акаунті my_pet_spider публікує секрети, якими з нею анонімно діляться підписники.
Перші дописи з'явилися у квітні 2022 року, і відтоді проєкт перетворився на своєрідну віртуальну сповідальню. Люди лишають тут думки, якими бояться поділитися вголос з іншими.
![1.png](/media/images/1_m2Sa3af.width-600.png)
![4.png](/media/images/4_8V4zOjF.width-600.png)
Інстаграм-акаунт my_pet_spider
"Надішли свій секрет за лінком" – пропонує інстаграм-акаунт. Після переходу за посиланням повідомляється: "Вас запрошують анонімно надіслати секрет, що народився з початку війни для групового арт-проекту. Ваш секрет може бути про страх, жагу, надію, тривоги, чи й радість. Головне правдивість".
![3.png](/media/images/3_ulFqJ60.width-600.png)
![2.png](/media/images/2_Udyu0Eq.width-600.png)
Інстаграм-акаунт my_pet_spider
Наразі на інстаграм-сторінці проєкту можна побачити строкатий набір з моторошних, смішних, часом неприємних і болісних секретів різних людей. Загалом "сповідальна дошка" налічує понад тисячу оповідей.
![5.png](/media/images/5_7HgZv3b.width-600.png)
![6.png](/media/images/6_RE3dQIF.width-600.png)
Інстаграм-акаунт my_pet_spider