На Полтавщині сформували новий зенітний ракетний полк (ФОТО)
Нова бойова військова частина поповнила лави з'єднання Повітряних сил ЗСУ на східному напрямку.
Про це повідомляє Повітряне командування "Схід".
![312517814_6217154331660649_4312404634543737746_n.jpg](/media/images/312517814_6217154331660649_431240463454373774.width-1000.jpg)
"Сьогодні, 25 жовтня, почалась історія зенітного ракетного полку повітряного командування "Схід", що сформований на Полтавщині.
Рішення про формування нової бойової одиниці прийнято, виходячи з ефективності вирішення бойових задач з прикриття угруповань військ, об'єктів критичної інфраструктури, адміністративно-промислових центрів та інших важливих державних об’єктів східного регіону України", — пояснило командування.
![312191190_6217154764993939_2628416113263003599_n.jpg](/media/images/312191190_6217154764993939_262841611326300359.width-1000.jpg)
У ПК "Схід" також зазначили, що підрозділи, що увійшли до складу полку вже мають багату історію перемог в протиповітряних боях, під час яких неодноразово продемонстровано високу професійну майстерність, відповідальність та витримку.
![311769665_6217154348327314_6372757291785874799_n.jpg](/media/images/311769665_6217154348327314_637275729178587479.width-1000.jpg)
Усі фото: Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін