Прогноз погоди на вихідні: спека трохи спаде, місцями дощитиме

За даними Sinoptik.ua, на вихідних у більшості регіонів України спека злегка збавить оберти. При цьому в деяких областях пройдуть дощі, можливі грози.

Погода в суботу 20 серпня

У суботу дуже спекотно буде лише на Закарпатті — до +32 °С. В Одеській, Херсонській, Миколаївській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Чернівецькій та Кіровоградській областях очікуються +29...+30 °С, в решті областей — +26...+28 °С. Уночі термометри на заході країни покажуть +14…+16 °С, на півночі та в центрі — +16…+17 °С, на півдні та сході — +18…+20 °С.

На більшій частині України погода в суботу буде ясною. Дощі з грозами прогнозуються на сході, в Херсонській, Полтавській, Дніпропетровській, Сумській та Чернігівській областях.

Погода в неділю 21 серпня

У неділю до дощової погоди варто підготуватись уже мешканцям західних областей. Так, грози пройдуть на Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині, а також у Закарпатській та Чернівецькій областях. На решті території очікується мінлива хмарність за середньої денної температури +26…+28 °С. Трохи спекотніше буде лише у Вінницькій, Закарпатській, Луганській та Івано-Франківській областях — +29…+30 °С.

Погода у понеділок 22 серпня

Спекотна погода на початку тижня буде в Криму, на Закарпатті, в Івано-Франківській, Донецькій, Луганській та Харківській областях — до +32…+33 °С. На решті території термометри покажуть близько +28…+29 °С. Мешканцям Закарпаття, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей радимо заздалегідь продумати маршрут та кинути до сумки дощовик — ймовірні дощі з грозами.

У всіх регіонах України продовжують цвісти амброзія та полин. Тим, хто страждає від алергії, варто збагатити раціон листовими зеленими овочами, відмовитися від фруктів та молочного, а також обов'язково встановити вдома антипилкові сітки та не забувати пити багато води. Лікарі запевняють, що ці прості поради допоможуть легше перенести «небезпечне» цвітіння.

довкілля прогноз погоди спека

Знак гривні
Знак гривні