Фото дня. Жінки на передовій. Нині їх там понад 5 тисяч
На сьогодні спостерігається тенденція до збільшення кількості військовослужбовиць серед усіх категорій особового складу. Так, зокрема, від жовтня минулого року їхня частка зросла з 31 до понад 38 тисяч.
Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.
"І в 2014, і в 2022 у нас відбувалось збільшення кількості жінок у ЗСУ. Такий характер в українських жінок. Вони самі йдуть в армію і посідають там своє важливе місце. Ще в жовтні 2021 року ми робили заяву про те, що у Збройних силах 31 тисяча військовослужбовиць. На сьогодні їх на 7 тисяч більше. Це ті жінки, котрі приєднались до лав ЗСУ з початком повномасштабного вторгнення", – повідомила Ганна Маляр.
Заступниця міністра оборони України наголосила, що нині жінкам у війську доступні всі офіцерські посади та військово-облікові спеціальності рядового, сержантського і старшинського складу, зокрема «бойові». Також вона додала, що сьогодні у ЗСУ взято невпинний та швидкий курс на покращення побуту та умов для військовослужбовиць.
Маляр зазначила, що зараз понад 5000 військовослужбовиць беруть безпосередню участь у бойових діях.
![295624763_370766401903111_4022600013871457212_n.jpg](/media/images/295624763_370766401903111_4022600013871457212_.width-600.jpg)
![295683838_370736578572760_3889281627356261571_n.jpg](/media/images/295683838_370736578572760_3889281627356261571_.width-600.jpg)
![295725377_370765985236486_2198730709745112367_n.jpg](/media/images/295725377_370765985236486_2198730709745112367_.width-600.jpg)
![295650963_370771378569280_2628564308167405554_n.jpg](/media/images/295650963_370771378569280_2628564308167405554_.width-600.jpg)