Росія скоротила видобуток нафти

Середньодобовий видобуток нафти з конденсатом у Росії станом на 3 квітня становить близько 1,4 мільйона тонн, що на 3,9% менше, ніж у березні, передає "Інтерфакс".

Зокрема, нафтові компанії знизили виробництво на 49 тис. (4,1%) – до 1 млн 137,3 тис. Експорт нафтової сировини за системою "Транснєфті" збільшився на 2,6 тис. т – до 575,6 тис. т. Експорту сировини до ближнього закордоння (Білорусь) поки що не зафіксовано, тоді як минулого місяця він становив 8,6 тис. т/добу. Експорт російських ресурсів у системі "Транснєфті" у далекому закордонні зріс на 6% проти березня.

У систему було прийнято 29 тис. т нафти з Казахстану, що на 7 тис. т більше, ніж у березні, але ця нафта не була протранзитована, тоді як у березні транзит становив у середньому 19 тис. т на добу.

За даними іншої статистики, протягом квітня обсяги товарної нафти в товарних парках компаній зросли на 756 тис. т і на початок квітня становлять 2,2 млн т, при цьому вільні місткості за минулий місяць скоротилися на 1 млн т – до 2,8 млн т.

війна агресія санкції нафта росія

Знак гривні
Знак гривні