Розвідка США: Путіну потрібно хоч щось показати росіянам 9 травня

Путін прагне отримати "хоч якусь перемогу" в Україні до 9 травня і влаштувати в Москві традиційний парад. Про це пише CNN із посиланням на джерела

За словами кількох американських чиновників, ознайомлених з останніми оцінками американської розвідки, Росія переглянула свою стратегію війни в Україні, щоб зосередитися на взяття під контроль Донбасу та інших регіонів на сході України до 9 травня.

За понад місяць війни російські сухопутні війська не змогли утримати контроль над районами, де вони вели бої.

Саме тому, за даними чиновників, Путіну необхідно продемонструвати "хоч якусь перемогу", і він сподівається взяти під контроль східний регіон України до початку травня.

"У Путіна 9 травня буде парад перемоги, незалежно від стану війни чи мирних переговорів, — сказав представник європейської оборони. — З іншого боку: парад перемоги з якими військами та технікою?"

Американські та європейські чиновники стверджують, що будь-які терміни, які Москва може встановлювати на словах, не змінюють реальності, та схоже, що Росія готується до затяжного протистояння. Путін готується до «довгої, затяжної війни в чеченському стилі, тому що йому певною мірою більше немає куди йти».

Також зазначається, що Путін готується вперше оголосити ім'я основного керівника "військової операції", щоб досягти більших успіхів Росії. У США вважають, що Путін, найпевніше, призначить таким генерала, який перебував у південній частині України, де росіяни досягли значних успіхів.

стратегія війна агресія тактика путін

Знак гривні
Знак гривні