YouControl запускає сервіс, який допоможе викрити всіх, хто фінансує вторгнення Росії в Україну
В Україні створили міжнародний інструмент для виявлення прихованих російських та білоруських активів, а також для перевірки зв’язків юридичних та фізичних осіб з такими активами. Інструмент називається RuAssets. Про це повідомляє засновник і СЕО YouControl Сергій Мільман
RuAssets виявляє навіть найбільш приховані російські та білоруські активи, а також показує зв’язок із підсанкційними особами, воєнними терористами та пропагандистами. Сервіс допоможе заморозити й арештувати ці активи у всьому світі – та пришвидшити економічний колапс окупанта.
Переваги надає користувачеві платформа RuAssets:
- Вона виявляє приховані зв’язки компаній та осіб із країнами-агресорами через довжелезні ланцюги посередників. Навіть якщо людина має непрямий контакт (наприклад, через своїх родичів, роботу тощо) платформа виявить зв’язок.
- Новий інструмент містить список російських та білоруських національних публічних діячів (PEP) з понад 100 джерел. PEP – це національний публічний діяч, особа, яка може впливати на процеси в державі, має доступ до бюджету та може відмивати гроші й фінансувати тероризм.
- Платформа аналізує дані з офіційних реєстрів власників і бенефіціарів бізнесів країн СНД, Європи, США. Наразі додано понад 18 країн. RuAssets, зокрема, містить дані про понад 2 млн публічних осіб РФ. Додано і базу публічних осіб Казахстану (через який можуть відбуватися спроби обійти санкції).
- Платформа дозволяє проводити перевірку юридичних та фізичних осіб у понад 50 міжнародних санкційних списках.
- RuAssets виявлятиме і зв’язки з воєнними терористами (регулярними військами РФ, спецслужбами, ФСБ, Росгвардією). Крім того, в систему додається інформація про пропагандистів та державних зрадників України.
Інструмент буде важливим для:
- Правоохоронців та органів держвлади, які з його допомогою зможуть шукати російські та білоруські активи за межами цих країн, а в подальшому – ухвалювати рішення про заморожування чи арешт активів.
- Менеджерів, які зможуть перевіряти зв’язки компаній із юридичними та фізичними особами з РФ та Білорусі перед тим, як ухвалювати рішення про співпрацю з ними.
- Журналістів, розслідувачів – для пошуку достовірної інформації, фактчекінгу, проведення розслідувань та досліджень.Протестувати його можна безкоштовно, просто надішліть заявку на сайті.
А тут дивіться детальний ґайд системою bit.ly/3wQzWOP