Державний канал "Дом" замовив токшоу з Пальчевським. Тим, що "Перемога Пальчевського" на каналах Медведчука

Пальчевський віддавна фігурує в нашій базі "Продавці рейтингів", зокрема, через створення фейкових рейтингів самого себе.

Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» та UATV) має намір виділили понад 12 млн грн на створення соціального шоу «Про життя з Андрієм Пальчевським». Про це йдеться на сайті «Прозорро».

Планується, що саме це соціальне токшоу стане головним на каналі.

Переможець тендеру — ТОВ «Імаджинаріум», власником та керівником якого є Володимир Татаренко, власник компанії «Зе Медіа», що проводила опитування Зеленського на місцевих виборах.

В описі тендерних умов йдеться про те, що шоу може стати головним проєктом на каналі: «Повертає віру у справедливість. Дуже необхідна програма, яка допоможе відкрити правду і знайти винних. Цікаве шоу, що може стати головним на нашому телеканалі. Такі токшоу необхідні, вони дають можливість побачити політичного діяча у дії». 

Планується створити 60 випусків по 45 хвилин/випуск.

Хто такий Пальчевський

У червні 2020 році Пальчевський заявив про створення партії «Перемога Пальчевського».

Тоді ж «Тексти» дослідили появу сумнівних опитувань від так званого Центру суспільного розвитку «Інтер-акція», які завищували рейтинг Пальчевського і виводили його до другого туру.

Сумнівні опитування на користь Пальчевського публікувала також організація «BURI Україна».

У вересні 2020-го Пальчевський оголосив, що йде на вибори мера Києва. Приблизно в цей же час «Тексти» знайшли численні приклади штучної розкрутки кампанії Пальчевського проросійськими та фейковими ресурсами (на зразок politeka.net, znaj.ua), а сама кампанія була «яскравим прикладом маскування російської пропаганди за популістськими гаслами».

За підрахунками проєкту «По той бік новин», від 17 березня по 1 жовтня на сайті Politeka.net було розміщено понад 950 публікацій про Пальчевського, водночас абсолютно всі вони були максимально компліментарні. До того ж результати одного й того самого опитування із різними заголовками могли публікуватися щодня протягом тижня, навіть у вихідні.

Однак за три тижні до виборів щось пішло не так — згадані вище сайти різко змінили риторику і почали писати про Пальчевського різко негативно, згадуючи про його зв’язки із кримінальними авторитетами 1, російським бізнесом 2, корупційними скандалами 3 та російськими спецслужбами 4.

fun-stuff.png

За результатами виборів Пальчевський посів аж шосте місце.

Напередодні та під час виборчої кампанії рух «Чесно» спільно з журналістами «Bihus.Info» зафіксував зовнішню політичну рекламу кандидата та його політсили на суму 4,8 млн. А на рекламу в соцмережі Фейсбук було витрачено 1,7 млн гривень.

У грудні 2020 року НАЗК оприлюднило висновки про результати аналізу фінзвіту «Перемоги Пальчевського» за третій квартал 2020 року. НАЗК виявило низку порушень: відсутність даних про один із банківських рахунків партії, невідображення витрат на конференцію, ймовірне використання понад сотні підставних донорів та заниження на 20 млн витрат на зовнішню рекламу.

Співпраця з каналами Медведчука

Від 2018 року Пальчевський став частим гостем на телеканалах «112 Україна», NewsOne та ZIK, пов’язаних із головою політради партії «Опозиційна платформа – За життя», кумом президента Росії Путіна Віктором Медведчуком. Також Пальчевський з’являвся в ефірі каналу «Україна 24», що належить Рінату Ахметову.

На телеканалах Медведчука Пальчевський фігурував як «бізнесмен, телеведучий» та «соціальний лікар».

абзац пальчевський змі телебачення зеленський маразм

Знак гривні
Знак гривні