Сьогодні – День української мови та писемності. Як захистити своє право на мову?
Право українців на власну мову у власній державі нарешті захищене законом. Але щоб цей закон повсюдно виконувався, потрібні зусилля свідомих громадян.
![254447223_6412020675536300_985049367470296530_n.png](/media/images/254447223_6412020675536300_985049367470296530_n.original.png)
Активісти руху добровольців "Простір свободи" підготували порадник "Як захистити право на мову?" – покрокову інструкцію, яка допоможе кожній людині контролювати виконання закону про мову і ширити український мовний простір.
Завантажуйте, читайте, користуйтеся, діліться з друзями та знайомими. Поширте, будь ласка, це повідомлення, щоб порадником могли скористатися якомога більше людей.