Париж обмежить швидкість автомобілів до 30 км/год майже скрізь

Як тобі таке, Києве, "європейська столице"?

Ілюстративне зображення: Belga
Ілюстративне зображення: Belga

До кінця серпня в Парижі буде введено обмеження швидкості 30 км/год майже на всіх вулицях, щоб знизити кількість аварій і шумове забруднення, а також адаптувати місто до боротьби зі зміною клімату.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Мер Парижі Анн Ідальго пообіцяла скоротити кількість місць, призначених для автомобілів, в одному з найбільш густонаселених міст Європи.

Вже близько 60% вулиць французької столиці мають обмеження в 30 км/год, а відтоді як Ідальго вступила на посаду у 2016 році, багато інших були скорочені до односмугових або зроблені повністю пішохідними. Багато з передмість столиць взяли приклад, встановивши таке ж обмеження.

Після серпня тільки головна кільцева дорога навколо Парижа та основні бульвари й артерії, включно з Єлисейськими полями, збережуть вищі обмеження швидкості.

Ідальго раніше пообіцяла знизити обмеження швидкості на кільцевій дорозі до 50 км/год, але на цей час воно залишиться на рівні 70 км/год.

За даними місцевого агентства зі статистики транспорту, середня швидкість руху по центру Парижа з 7:00 до 21:00 становить 11,6 км/год, а на кільцевій дорозі – 30,9 км/год.

Цей крок був зроблений через те, що Ідальго просуває свої плани зі скасування 60 000 з приблизно 140 000 вуличних паркувальних місць.

Мотоцикли та скутери, яким було дозволено паркуватися безплатно, також мають почати платити в наступному році, коли погодинна плата за паркування автомобілів також виросте.

До того ж у наступному році більшості транспортних засобів буде повністю заборонено в'їжджати в центральний район Парижа – перші чотири округи столиці, включно з двома островами на річці Сена і вузькими вуличками Маре.

автомобілі транспорт франція

Знак гривні
Знак гривні