Анонімний проросійський телеграм-канал рекламують білбордами в Києві (ФОТО)

Ті, хто стоїть за телеграм-каналом НачШтабу, мають досить ресурсів на ось таке:

1.jpg

Як ми писали, Міноборони офіційно повідомляло:

Телеграм-канали «НачШтабу» та «Черговий ООС» – це російські проєкти, які не мають жодного стосунку до Збройних сил України

Спеціальні майданчики у месенджерах створюються російськими спецслужбами для поширення фейків про Збройні сили України, збору інформації про них для подальшої дискредитації українських військовослужбовців та ЗСУ загалом.

Найвідоміші з таких платформ – Telegram-канали “НачШтабу” та “Черговий ООС”. Це російські проєкти, які не мають стосунку до Збройних сил України.
Для введення в оману користувачів, ці канали представлені як україномовні, проте вони не є українськими.

Теlegram-канал “НачШтабу” позиціонується як майданчик, де українські військовослужбовці можуть поділитися тим, що “наболіло”. У мережевих обговореннях подробиць військової служби можуть фігурувати дані про місця дислокації військових частин, чисельність та склад підрозділів, стан техніки, озброєння тощо. Саме ця інформація для противника “на вагу золота”.

Низка російських та проросійських ЗМІ, лідери думок окупованої частини Донбасу активно рекламують “НачШтабу” та “Черговий ООС”, що ще раз доводить приналежність та спрямованість цих ресурсів.

Один із бордів – неподалік приміщення українського Генштабу ЗСУ:

2.jpg

дезінфомонітор телеграм пропаганда росія армія

Знак гривні
Знак гривні