За участі українських міністрів величально презентували книгу Сі Цзіньпіна. Теж за вакцини?

У Києві презентували перший том видання "Сі Цзіньпін про державне управління в Китаї" в українському перекладі. Презентація відбулася в урочистій атмосфері за участю членів українського уряду та представників парламенту.

Ганебно. Україна відкликала підпис під документом щодо репресій уйгурів у Китаї. Вочевидь, в обмін на Coronavac

Видання "Сі Цзіньпін про державне управління в Китаї" містить виступи, тези лекцій, інтерв'ю, резолюції на документи та привітальні послання китайського лідера за 2012–2014 роки.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов зачитав привітання прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

"Я щиро вітаю вихід першого тому книги лідера Китаю пана Сі Цзіньпіна українською мовою. Дякую українському видавництву "Фоліо" за цю гідну працю. Це дозволить нам краще зрозуміти витоки й рецепти успіху в управлінні такою великою країною, як Китай, збагнути сутність китайської мрії про велике відродження китайського народу та здійснити власне українське відродження", – зазначив прем'єр-міністр.

1625070103-9705.jpeg

Посол КНР в Україні Фань Сяньжун у своєму виступі акцентував, що за керівництва Сі Цзіньпіна Китай досяг небувалих успіхів і став другою економікою світу, здобув перемогу над абсолютною бідністю, яку не вдавалося подолати протягом кількох тисячоліть, а також вступив у новий етап побудови модернізованої соціалістичної країни.

"Видання "Сі Цзіньпін про державне управління в Китаї" системно демонструє нову стратегію і нові ідеї в державному управлінні Компартії Китаю, відкриває для міжнародної спільноти вікно, що дозволяє дізнатися, сприйняти та зрозуміти Китай. За допомогою цієї книги читачі зможуть глибше ознайомитися з внутрішньою та зовнішньою політикою, стратегією розвитку і моделлю управління Китаю, відкрити для себе ключ успіху, що виділяє Китай в умовах глобалізації та жорсткої конкуренції, а також зрозуміти, куди Китай рухатиметься далі. З огляду на сьогоднішній вплив та вагу Китаю на міжнародній арені це, безперечно, має велике значення для всього світу", – сказав Фань Сяньжун.

Він додав, що "цим також пояснюється дедалі більший успіх книги у всьому світі".

1625070101-3950.jpeg

За матеріалом Укрінформу

Детальніше про чудове управління Сі Цзіньпіна:

Китай влаштовує повільний, але методичний геноцид уйгурів. Вдаються до звірства над жінками

абзац уйгури Китай колоніалізм вакцини

Знак гривні
Знак гривні