Україна програла Австрії в футбол, і сподіватися можна лише на «розклади» інших команд

У збірної України залишилися теоретичні шанси на вихід з групи з третього місця, але все залежить від інших команд.

Відеоогляд матчу

У матчі третього туру чемпіонату Європи з футболу у Бухаресті збірна України програла команді Австрії з рахунком 0:1.

Збірна України перший тайм відверто провалила, – пише в репортажі для УП Микола Аврамчук.

Австрійці були кращі у відборі, пресингували та перегравали синьо-жовтих у боротьбі. На 21-й хвилині збірна Австрії логічно повела в рахунку. Після подачі стандарту Крістоф Баумгартнер випередив Іллю Забарного і пробив у кут воріт Георгія Бущана.

Українці довго не могли відповісти чимось небезпечним в атаці. Був удар Миколи Шапаренка, який відбив воротар австрійців, а нога Андрія Ярмоленка не дотягнулася на добивання.

Австрійці ще мали два моменти, щоб збільшити рахунок. Марко Арнаутович спочатку не поцілив у ворота з 12 метрів, а під завершення тайму зірка збірної Австрії не зумів переграти Бущана.

Старт другого тайму нічого не змінив у грі. Австрія контролювала гру, щоправда, ледве не забила у власні ворота. Після подачі стандарту Штефан Ляйнер головою бив у власні ворота, і тут уже сейв голкіпера австрійців.

На цьому майже вся небезпека біля воріт Австрії закінчилася.