На дружину Медведчука просять накласти санкції

Низка українських недержавних організацій просять США накласти санкції на Оксану Марченко, дружину Віктора Медведчука, яка з 2014 року продовжує спокійно вести нафтовий бізнес з Росії до США

«Детектор медіа», Центр протидії корупції, ІМІ, «Чесно» та ще 14 громадських організацій направили відкритого листа держсекретареві США та Міністерству фінансів з проханням запровадити санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака і дружини депутата Віктора Медведчука Оксани Марченко, повідомляє Укрінформ.

У листі йдеться про те, що Козак не має незалежного бізнесу, а є власником активів Медведчука. І щодо його активів віднедавна запроваджено санкції в Україні. Автори нагадують, що санкції були запроваджені проти самого Медведчука ще у 2014 році.

«Через Козака Медведчук володіє щонайменше трьома телеканалами, які поширювали дезінформацію і проросійську пропаганду. Також низка компаній Медведчука оформлені на дружину – колишню телеведучу Оксану Марченко, завдяки чому вони продовжують безперешкодно діяти, попри персональні санкції США проти Медведчука».

Громадські організації просять занести Марченко, Козака та підконтрольні їм компанії до санкційного листка Мінфіну США (список OFAC).

санкції сша медведчук

Знак гривні
Знак гривні