Смак, а не трешак. Українські дизайнери здобули світову нагороду
В салоні краси вони відмовилися від поділу «жіноче»/«чоловіче». Дизайнери вирішили відмовитися від гендерно маркованих деталей, які є звичайною річчю для салонів краси – й здобули світову премію Best of the Year. Достатньо просто зробити гарний дизайн:
![Всі фото: Євген Авраменко](/media/images/123_QI2bjQO.original.jpg)
![1.jpg](/media/images/1_dB0A7qK.original.jpg)
![2.jpg](/media/images/2_9nVCXDl.original.jpg)
Українська студія Balbek Bureau здобула нагороду конкурсу Best of the Year – найкращих архітектурних та дизайнерських проєктів 2020 року – від американського журналу Interior Design.
Бюро Слави Балбека перемогло у категорії «Краса». Нагородою журі відзначило дизайн інтер’єру салону Say No Mo, який відкрився у Києві на вулиці Шота Руставелі, – передає Хмарочос.
Інтер’єр зробили гендерно нейтральним. Дизайнери вирішили відмовитися від гендерно маркованих деталей, які є звичайною річчю для салонів краси.
![3.jpg](/media/images/3_YFywfWw.width-1000.jpg)
![4.jpg](/media/images/4_LnxLSvh.width-1000.jpg)
![5.jpg](/media/images/5_AzmNdTW.width-1000.jpg)
![6.jpg](/media/images/6_iSrrvwu.width-1000.jpg)
Балбек повідомив, що «вперше українська студія виграла Best of the Year у своїй номінації престижного конкурсу InteriorDesign.net». Balbek Bureau також працювало над інтер’єрами готелю Bursa на Подолі, ресторанів «В’єтнамський привіт», «Китайський привіт», бару Molodist, Kyiv Food Market. Слава Балбек також брав участь у розробці альтернативного проєкту реконструкції «Тарілки» на Либідській.