Кравчук на переговорах довів росіянина Гризлова до нападу злості

На переговорах в рамках Тристоронньої контактної групи по Донбасу російська делегація влаштувала скандал, а глава української делегації Леонід Кравчук виявив принциповість.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав український представник від ОРДЛО на переговорах, вимушений переселенець, журналіст Сергій Гармаш, передає Цензор.

"Кравчук досить жорстко відповів Гризлову і на його тиради з оцінками Верховної Ради України, і на спробу закрити рот нам, переселенцям з ОРДЛО. Виявляється, він вміє бути не тільки дипломатичним, але й принциповим", — розповів Гармаш.

Начну с самого резонансного - известных идей Витольда Павловича. Мы пообщались сегодня. Причем, он сам настоял на этом,...

Gepostet von Sergiy Garmash am Mittwoch, 2. September 2020

Те, що на засіданні ТКГ 2 вересня Кравчук "довів до нападу" російського колегу Бориса Гризлова, підтверджує й український представник від Донецької області в ТКГ, переселенець, блогер Денис Казанський у себе в Facebook.

"Леоніда Кравчука сьогодні було прямо не впізнати — повна протилежність тому образу, який ми спостерігаємо в публічному спілкуванні. З Гризловим він спілкувався досить жорстко, і в результаті довів російського представника до нападу. Ніколи раніше не бачив Гризлова в такому стані — той від злості навіть від відеозв'язку відключався", — розповів Казанський.

В ТКГ сегодня без особых перемен. Россияне и их представители более-менее адекватно общаются только в подгруппе по...

Gepostet von Денис Казанский am Mittwoch, 2. September 2020

"Істерика з того боку почалася ще на гуманітарці, де вони заблокували обмін полоненими, мотивуючи це необхідністю скасування відомої постанови Верховної Ради про проведення місцевих виборів. Ден Казанський взяв слово й почав говорити, що ця постанова не має ніякого стосунку до обміну й не можна бавитися в політику, коли мова йде про людей, що сидять у тюрмах — у тому числі, й про ЇХНІХ людей. Ніканорова і Дейнего почали тупо кричати, останній навіть відключив відеозв'язок. Досі Никанорова була завжди стриманою...", — написав Гармаш.

Як уточнює Казанський, російська сторона та її представники "більш-менш адекватно спілкувалися" тільки в підгрупі з безпеки:

"Росіяни і їхні представники більш-менш адекватно спілкуються тільки в підгрупі з безпеки — там вдається узгоджувати окремі дії по відкриттю нових КПВВ в Луганській області. Робота гуманітарної та політичної підгруп повністю заблоковані. Там російська сторона взагалі відмовляється будь-що обговорювати доти, поки український парламент не скасує свою постанову про проведення чергових місцевих виборів від 15.07.2020".

війна луганщина росія україна донеччина

Знак гривні
Знак гривні