Порошенка хотіли посадити, а потім передумали. Під судом мітинг (ВІДЕО)

Під Печерським райсудом Києва, де 18 червня мають обирати запобіжний захід п’ятому президенту, нардепу Петру Порошенку, зібралося кілька тисяч його прихильників – вони встановили сцену та перекрили дорогу.

Під Печерським судом зібралися тисячі людей у підтримку Порошенка

Gepostet von Українська правда am Donnerstag, 18. Juni 2020

Прямий ефір Української правди

Станом на 15:15 під суд прийшов Порошенко. Він спершу піднявся на сцену, де подякував людям, які  прийшли його підтримати.

Порошенко назвав справу проти нього "нікчемною помстою нікчемних осіб, які не люблять Україну". Водночас він додав, що не боїться цих людей, бо "з нами правда".     

Фракція "Європейська солідарність" повідомила, що у повному складі залишила залу засідань Верховної Ради, щоб підтримати свого співголову Петра Порошенка під час судового засідання.

Слідчі мають намір клопотати про обрання для нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 10 мільйонів гривень застави.

"Виявляється, вони порушили проти мене ще одну справу. Називається вона, дослівно цитую, і я нічого не вигадую – за розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання Томосу і створення Православної церкви України", - заявив Порошенко під судом.

Згодом стало відомо, що прокуратура передумала , Ірина Венедіктова вважає, що суду не потрібно арештовувати експрезидента Петра Порошенка на час слідства, і просить відпустити його під особисте зобов'язання, повідомляє УП.

порошенко суд

Знак гривні
Знак гривні