Київські лабораторії не можуть впоратися з тестуванням на коронавірус

Лабораторії у Києві не можуть впоратися з обробкою аналізів на COVID-19. Результатів доводиться чекати про три-чотири доби. При цьому, швидких тестів медикам узагалі не видали.

ea5330f6caedce8f.jpg

"Наші лабораторії вже не справляються. Центральна лабораторія міста Києва, згідно з усіма нормами, повинна надавати результати тестів протягом 48 годин. Так от, уже не поодинокі випадки, коли результати тестів видають через три-чотири доби, тому ми наголошуємо на тому, що потрібно як збільшити кількість самих тестів, так і відкривати ще лабораторії для визначення захворювання на коронавірус", - заявив під час брифінгу голова комісії Київської міськради з питань охорони здоров'я Олег Гелевей, якого цитує Суспільне.

Він також наголосив, що столиці "катастрофічно" не вистачає ПЛР-тестів, а українська влада запізнюється із заходами з боротьби з коронавірусом на 10 днів.

Окрім того, за словами Гелевея, тести на коронавірус видали тільки медикам мобільних бригад, які працюють тільки вдень, тоді як швидкі їх не отримали.

Гелевей також додав, що серед хворих у столиці "відносно високий відсоток хворих медиків". При цьому, доплати отримали тільки лікарі трьох інфекційних лікарень.

Усього у Києві зафіксовано 1341 випадок захворювання на COVID-19, з них на стаціонарному лікуванні - 199 осіб.

абзац коронавірус київ

Знак гривні
Знак гривні