Для профілактики коронавірусу Київ закриває навчальні заклади й обмежує масові заходи (ВІДЕО)

Від 12 березня й до 31 березня включно.

Наразі в Україні зафіксовано тільки один випадок – у Чернівцях
Наразі в Україні зафіксовано тільки один випадок – у Чернівцях

Із 12 березня у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня. Про це заявив у відеозверненні міський голова Києва Віталій Кличко у Facebook. Це підтвердили "5 каналу" і в Департаменті освіти КМДА.

"Друзі! Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати і убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня. Попередньо – до кінця березня", – повідомив Кличко.

Міський голова Києва поінформував: "Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти. В дитячих садочках. У мистецьких, спортивних школах та інших. Також обмежуємо проведення масових заходів у столиці. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах".

"Друзі! Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров'я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле, – одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!" – наголосив Кличко.

медицина коронавірус київ карантин

Знак гривні
Знак гривні