Решмеділова Олександра

Решмеділова Олександра

Політтехнолог.

У ЗМІ виступає як провідний аналітик МІА ЦРУ. Причому можна натрапити на дві цілком різні розшифровки цієї абревіатури:

  • Міжнародний інформаційно-аналітичний Центр «Розвиток України»1
  • Міжнародний інформаційно-аналітичний Центр «Росія — Україна»2

Періодично коментує в позитивному ключі дії Медведчука, Бойка та Рабіновича (всі вони є керівниками партії «За життя», до якої увійшли чимало екс-регіоналів):

  • 27.12.2018 коментувала рейтинг журналу «Корреспондент», за яким Медведчук увійшов до ТОП-10 найвпливовіших українців: «Цей політик щільно входить у топ і залишається там досить тривалий період. При цьому він є упізнаваним і впливовим» (112.ua3)
  • 15.11.2018 коментувала заяву Рабіновича про відмову від балотування на президентських виборах4: «Заява лідера партії “За життя” Вадима Рабіновича щодо відмови від своєї кандидатури на виборах — це приклад того, коли здоровий глузд переміг емоції та особисті амбіції»; «Сильний вчинок, рішення не позбавлене раціональності. Воно знімає масу зайвих запитань до об’єднаного кандидата. У нинішній кампанії це поки перший подібний вчинок, коли здоровий глузд переміг емоції та особисті амбіції»; «Шанси в Юрія Бойка стати єдиним кандидатом тепер збільшуються».

112.ua навіть зробив на основі її посту окрему новину під заголовком «Експерт щодо заяви Рабіновича: Здоровий глузд переміг емоції та особисті амбіції»5.

На сайті політичної партії «За життя», лідерами якої є Медведчук та Рабінович, є 1 згадка про Решмеділову6: «“Опозиційна платформа — За життя” стає основною опозиційною силою в країні, — експерти»7 (28.11.2018).

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.