Модернізований у Львові винищувач здійснив успішний пробний політ (ФОТО)

Наприкінці минулого року відбувся перший успішний випробувальний політ нового модернізованого літака МіГ-29МУ2. Модернізація літака МіГ-29, яка була здійснена на Львівському авіаційно-ремонтному заводі, була проведена за допомогою підприємств українського оборонно-промислового комплексу. У результаті цієї модернізації було вдосконалено можливості літака із нанесення високоточних ударів по наземних цілях.

Зараз тривають льотно-конструкторські випробування дослідного зразка модернізованого літака, — передає Український мілітарний портал.

Наприкінці минулого року дослідний зразок модернізованого МіГ-29МУ2 був помічений поза ангаром, фото опублікувала АрміяInform:

На МіГ-29МУ2 можливе встановлення ракетно-бомбового озброєння з телевізійними головками наведення типу Х-29Т та КАБ-500КР.

На літаку МіГ-29МУ2 встановлено системи VOR, ILS, DME — бортову апаратуру, яка дасть змогу в автоматичному режимі здійснювати контроль за посадкою літака та виконувати польоти на міжнародних трасах.

Після того, як МіГ-29МУ2 здійснив перший політ, триває низка заходів, по закінченню яких відбуватимуться державні випробування модернізованого на Львівському державному авіаремонтному заводі літака.

У травні 2019 року тодішній Міністр оборони України Степан Полторак анонсував початок робіт з модернізації українських винищувачів МіГ-29 за участі іноземних компаній вже з 2020 року.

Тоді акцентували, що переговори про участь іноземних компаній перебувають на фінальному етапі, та що визначаються пріоритети щодо проведення модернізації.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

армія авіація львівщина

Знак гривні
Знак гривні