Після цькування псевдоактивістами Коломойського – заступниця голови НБУ отримала sms із погрозами життю (ФОТО)

Перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова заявила, що почала отримувати СМС з погрозами, які сприймає як реальні й пов’язані з її роботою.

Раніше:


Цькування: під будинки керівників НБУ прийшли псевдоактивісти й журналісти Коломойського

"Тиск на мене та нашу команду посилюється. Три дні поспіль зранку "мітингувальники" біля дому намагаються перешкоджати моєму виїзду на роботу. Доводиться викликати поліцію та їхати на поліцейському авто.

А вчора о 17:19 з невідомого номера на свій мобільний я отримала СМС з погрозами.

Ці погрози я сприймаю як реальні, пов’язані з виконанням мною службових обов’язків на посаді першого заступника голови НБУ", - цитує Українська правда й наводить фото:

За словами Рожкової, після СМС ввечері приїхала поліція із саперами, бо отримали повідомлення про замінування сусідського будинку. Воно виявилось хибним, але Рожкова припустила, що той, хто повідомляв про замінування, просто помилився адресою.

Перший заступник голови НБУ додала, що, враховуючи все це, 11 грудня звернулась з відповідною заявою до правоохоронних органів.

3 грудня Рожкова заявила, що "до тиску на колектив НБУ додалось особисте переслідування окремих посадовців та їхніх родин".

Правління Національного банку у відкритому зверненні поскаржилось на тиск з боку олігарха Ігоря Коломойського.

Національний банк надав правоохоронним органам докази того, що мітинги, які тривають під будівлею установи, не спонтанні, а проплачені.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

кримінал рожкова банки коломойський абзац

Знак гривні
Знак гривні